Yamaha Giyim Koleksiyonları 2023 Detayları

Yamaha giyim koleksiyonları ile 2023 yılına yine damga vuracağa benziyor. Motosiklet tutkunları için neredeyse vazgeçilmez olan bu markaya ait çok fazla ürün bulunmaktadır. Geniş ürün skalasına ek olarak kalitesi de eklendiğinde çok iyi sonuçlar alınabilmektedir. Özellikle motosiklet severler tarafından merakla beklenen koleksiyon bilgileri ise duyuruldu.

Yamaha giyim koleksiyonları meraklılarını bekliyor. Siz de var olan Yamaha koleksiyon ürünlerini inceleyerek dilediğiniz koleksiyondan alışveriş yapabilirsiniz. İşte, koleksiyona dair bilgiler.

Yamaha Giyim Koleksiyonları Hakkında Bilgiler

yamaha-giyim-koleksiyonlari
Yamaha Giyim Koleksiyonları

Yamaha giyim koleksiyonları konusunda her zaman olduğu gibi birden fazla seçenekle karşınıza bulunuyor. Tercihe bağlı olarak farklı tasarımlara ait bu ürünleri temin edebilirsiniz. İster kışlık isterseniz yazlık ihtiyaçlarınızı karşılayarak motosiklet sürüşü esnasında güvenlik de elde edebilirsiniz. Tasarım incelikleriyle göze çarpan koleksiyonlar ise şu şekilde bulunuyor:

1 – Monster Energy Yamaha Giyim Koleksiyonları

Yarış ve hız severlerin düşünülerek oluşturulan bir koleksiyon türüdür. Bu koleksiyon içerisinde özellikle siyahın hakim olduğunu görebilirsiniz. Ancak bu renk dışında yarışın mavi ve beyaz tonları da vurgulanmaktadır. Çarpıcı görüntüsü ile birçok kişinin beğenisini kazanan bu koleksiyon dileyenin alması için alışverişe açık tutuluyor.

2 – Racing Heritage Koleksiyonu

Tasarımı ile büyüleyen ve Yamaha giyim koleksiyonları arasından sıyrılan bir tarzdır. Özellikle Yamaha’nın ikonik renk ve tasarımlarından hoşlananlar için düşünülmüştür. Vintage olarak adlandırılabilecek ve tarihin izlerini bünyesinde taşıyan parçalardan oluşmaktadır.

1960lı yıllardan itibaren Yamaha ile resmen özdeşleşen detaylara denk geleceksiniz. Gördüğünüzde size markayı hatırlatan kırmızı ve beraberinde siyah, beyaz kombinasyonu ağırlıklı olarak bulunuyor. Koleksiyon içerisindeki tüm parçalarda belirli bir boyutta hız bloklarını temsilen tasarımlar yerleştirilmiştir.

3 – Faster Sons Koleksiyonu

yamaha-giyim-koleksiyonlari

Siz de Etkin Motor sitesi üzerinden yapacağınız alışverişleri daha uygun fiyatlı yapmak istemez misiniz? Aşağıda kısa süreliğine tanımlanmış kodu kazanarak hemen kullanın!

Kupon Kodu : Etkin2023 Ürünleri Görüntüleyin.

Yamaha kıyafet konusunda Faster Sons koleksiyonu ile dikkat çekiyor. Sektörde başlıca yer edinen Yamaha koleksiyonu ürünlerine modellerine buradan ulaşabilirsiniz. Farklı renklerin cazibesine takılanlar için oldukça uygun bir Yamaha giyim koleksiyonları hazırlığı olmuş. 1980li yılların yansıtıcı etkileri; beyaz, mavi ve sarı renkleri ile ortaya çıkmış.

4 – Tênêrê 700 World Raid Koleksiyonu

Şehir içi motosiklet kullanımından ziyade maceranın peşinden gidenler için özel üretilmiş bir koleksiyondur. Diğer Yamaha giyim koleksiyonları ile bu yüzden ayrılmaktadır. Efsane Tênêrê modelinin detayları düşünülerek bu giyim koleksiyonu tasarlanmıştır. Doğa ve doğal ortam odaklı üretilen bu koleksiyonda her ortama uyum sağlamak mümkündür. Tenere Worl koleksiyonunu buradan görüntüleyebilirsiniz.

5 – Hyper Naked Koleksiyonu

Dünyaca ünlü Japon markası olması, elbette ülkesine dair izleri de beraberinde getirdi! Bahsedilen bu koleksiyon içerisinde Japonya’nın karanlık silüeti düşünülerek detaylar eklendi. Ancak bu klasik siyah ve karamsar renklerden uzak olarak temsil edilmiştir. Siyahın yanı sıra camgöbeği ve özel gri tonlarına rastlayacaksınız. Ürünleri buradan görüntüleyebilirsiniz.

6 – Scooter Koleksiyonu

Geçmiş koleksiyonlarına atıfta bulunarak hazırlanmıştır. Sport Scooter Koleksiyonu ile uyumlu olması hedeflenerek yeni tasarımlar kullanıcılara sunulmuştur. Bu koleksiyonda hem scooter gibi rahatlığı, sportifliği hem de her ortama uyum sağlama imkânını elde edeceksiniz. Diğer Yamaha giyim koleksiyonları ile bu yüzden net olarak ayrılmaktadır. Ürünleri buradan görüntüleyebilirsiniz.

yamaha-giyim-koleksiyonlari

7 – REVS Kolenksiyonu

En iddialı Yamaha giyim koleksiyonu hangisi diye soracak olursanız şüphesiz o koleksiyon bu olacaktır! Aktif olan yaşantınıza uyum sağlayacak beraberinde modern çizgileri de üzerinizde taşıyacaksınız. İnce detayların hakim olduğu bu koleksiyonda her bir parça sizi çok şaşırtacak. Dileyene diğer koleksiyonlarla birleşim imkânı da sağlıyor. Çünkü yüksek teknoloji ile üretilen bu ürünler oldukça uyum sağlayacak parçalara sahip. Ürünleri buradan görüntüleyebilirsiniz.

Siz de Yamaha koleksiyonu ve beraberinde Yamaha yedek parça ürünleri için bizi takip edin ve uygun fiyat ile orijinal ürünlere erişim sağlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
1
Yardım mı lazım?
WhatsApp Destek
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?