Orijinal fiyat: ₺ 3.850,00.Şu andaki fiyat: ₺ 3.465,00.
Orijinal fiyat: ₺ 3.850,00.Şu andaki fiyat: ₺ 3.465,00.
Orijinal fiyat: ₺ 3.850,00.Şu andaki fiyat: ₺ 3.465,00.
Orijinal fiyat: ₺ 3.850,00.Şu andaki fiyat: ₺ 3.465,00.

Axxis Kask

Axxis kask modelleri, motosiklet sürücülerine yüksek kaliteli, rahat ve makul fiyatlı kasklar sunma misyonuna sahip bir markadır. Geniş bir kask seçeneği sunarak müşterilerin seçimlerini genişletmiştir. Axxis Helmets, kask üreticileri arasında önemli bir oyuncu olma yolunda kararlı adımlar atmaktadır. Şirketin büyük bir büyüme göstermesi, farklı bir felsefeyle mağazalara ulaşan ürünlerin lansmanının bir sonucudur; genç ve dinamik bir ruh, yenilikçi tasarımlar ve kendi yolunu oluşturmak isteyen bir markanın coşkusu.

Teknoloji ve Kalite

Axxis, her kaskını fiber kompozit veya polikarbon malzemeden üretir. Kasklar, dış kabuk, darbe emici EPS astar ve konfor astarları, tutma sistemi, koruyucu ve havalandırma gibi aksesuarlardan oluşan üç ana elemandan oluşur. Bir kaskın nihai montajı, sıkı bir süreci takip eden bir teknisyen tarafından gerçekleştirilir. Bu süreç, kaskın doğru bir şekilde monte edildiğinden emin olmak için kalite kontrol tarafından denetlenir.

Güvenlik ve Sertifikalar

Axxis’in mühendislik ekibinin adanmışlığını vurgulayan yeni ECE 22.06 sertifikası, son birkaç yıl içinde gerçekleştirdiği çalışmalar sayesinde Axxis Helmets’i güvenlik onaylarında uzman yapmıştır. Axxis kaskları, en talepkar uluslararası onaylardan onay almıştır. DOT CERTIFIED (USA), ECE/UN 22.06 (EU) ve PJ sertifikaları, tüm kask bileşenlerinin önceden belirlenen güvenlik testlerini geçtiğinde verilen onay standartlarına uygundur.

Axxis Draken S Kask Serisi

Özellikler:

  • Axxis’in en çok satan ürünü olan Draken S, son aylarda yeniden geliştirilmiştir ve şimdi en yüksek güvenlik onayı mührü olan ECE 22.06’ya da sahiptir.
  • Axxis Draken S, enjekte edilmiş termoplastik bir kabuğa sahiptir ve burun deflektörü, çene perdesi veya mikrometrik toka kapanışı gibi birçok özellikle doludur.
  • Çene koruyucu, standart bir özellik olarak dahil edilmiştir.
  • Draken S, ECE 22.06 ve DOT yönetmeliklerine uygundur.
  • Mikrometrik güvenlik kapanışı, mühendislik ekibimiz tarafından geliştirilmiştir.

Kabuk:

  • Draken S, astronot kasklarının yapımında ve kurşun geçirmezlikte de kullanılan enjekte edilmiş termoplastik materyalden yapılmıştır ve güvenlik açısından yüksek performans garantisi verir.

Vizör:

  • Draken S’nin vizörü, onu daha güvenli ve darbelere karşı daha dirençli kılan özel 2.2 mm kalınlığa sahiptir. Optik polikarbonat anti-çizik malzemeden yapılmıştır ve optimal görüş sağlar.

Havalandırma:

  • Üst ve ön hava girişleri ile arka çıkışlarıyla mükemmel iç havalandırma sağlamak için çoklu havalandırma ve ekstraksiyon.
Mesaj Gönder
1
Yardım mı lazım?
WhatsApp Destek
Merhaba 👋
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?